Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nowa flota pojazdów:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Prima Bus szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Prima Bus
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Belgia Holandia serwis

Busy do Holandii  - województwo łódzkie

Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Biała Rawska, Błaszki, Brzeziny, Drzewica, Działoszyn, Głowno, Kamieńsk, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Uniejów, Warta, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żychlin


BHS Polska - Holadia

Specjalizujemy się w profesjonalnym świadczeniu usług z zakresu międzynarodowego transportu osób z Polski do Belgii.

Najlepsze busy do Holandii?

Naszym klientom proponujemy profesjonalne przewozy do Belgii zarówno osób, jak i ich bagażu. Świadczone przez nas usługi charakteryzują się przede wszystkim wysoką niezawodnością oraz szybką i sprawną realizacją. Działamy rzetelnie i mamy duże doświadczenie w transporcie osób, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej realizować swoje zadania, czego dowodem jest stale rosnące zadowolenie naszych klientów. Każdy pasażer i jego bagaż otrzymuje od nas ubezpieczenie podróżne, które przydaje się na przykład w razie nieszczęśliwych wypadków.

 Profesjonalni kierowcy

Zatrudniani przez nas kierowcy to osoby profesjonalne i zaufane, które posiadają duże doświadczenie w międzynarodowym transporcie osób i bagażu oraz wykonują swą pracę z zaangażowaniem i uczciwie. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu i przywiązywaniu wagi do wykonywanej przez siebie pracy, nasi klienci mogą szybko, bezpiecznie i bez zbędnych komplikacji dotrzeć na miejsce. Nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni i przygotowani do sprawnej i bezpiecznej jazdy, dbając jednocześnie o komfort swoich pasażerów.

 Najlepsze busy

Nasze busy do Belgii to samochody wysokiej klasy, posiadające wszelkie warunki do międzynarodowego przewozu osób i bagażu. Każdy bus jest skrupulatnie sprawdzony przed wyjazdem pod względem bezpieczeństwa, co pomaga uniknąć niespodziewanych awarii oraz wyjątkowo komfortowy. Pasażerowie mają do swojej dyspozycji bardzo wygodne, regulowane fotele, dzięki którym podróż staje się przyjemniejsza i mniej uciążliwa. Dodatkowo busy posiadają dobrej jakości klimatyzację oraz inne przydatne na trasie udogodnienia.

 Bezkonkurencyjne ceny

Pomimo bardzo wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom dobre i uczciwe ceny, jedne z najlepszych na polskim rynku. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na duże zainteresowanie naszych klientów świadczonymi dla nich usługami.