Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nowa flota pojazdów:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Prima Bus szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Prima Bus
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Belgia Holandia serwis

Busy do Holandii  - województwo małopolskie

Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Kraków, Krynica, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna Zdrój, Proszowice, Rabka, Skała, Skawina, Sławków, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Zator, Żabno


BHS Polska - Holandia - Belgia

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości, profesjonalne przewozy do Holandii i  Belgii osób i ich bagażu. Jesteśmy firmą zaufaną, rzetelną i ich z dużym doświadczeniem. Posiadamy szeroką wiedzę na temat tego, jak realizować usługi przewozu międzynarodowego sprawnie, szybko, tanio i z dużym zadowoleniem naszych klientów.

Proponujemy usługi najwyższej jakości

Proponowane przez nas usługi mają wysoką jakość oraz bardzo korzystną cenę. Posiadamy profesjonalne busy do przewozu osób oraz doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by spełnić oczekiwania swoich klientów. Każdy pasażer i jego bagaż otrzymują od naszej firmy specjalne ubezpieczenie podróżne na czas podróży, które uprawnia do ubiegania się o odszkodowanie w razie nieszczęśliwych wypadków.

Mamy dobrych kierowców

Ogromną zaletą naszych usług są najlepsi kierowcy z bogatym doświadczeniem w zakresie międzynarodowego transportu osób i bagażu. Wszyscy kierowcy posiadają wszelkie konieczne uprawnienia oraz charakteryzują się dużym zaangażowaniem i rzetelnym wykonywaniem swoich zadań. Kierowcy, którzy u nas pracują to osoby uprzejme i chętne do pomocy. Dodatkowo wiedzą, jak prowadzić pojazd płynnie i sprawnie, troszcząc się zarówno o bezpieczeństwo, jak i komfort swoich pasażerów.

Używamy sprawdzonych, profesjonalnych samochodów

Używane przez nas busy do Belgii to samochody wysokiej klasy, które zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Każdy bus jest przed wyruszeniem w trasę skrupulatnie sprawdzany, co pomaga uniknąć nieoczekiwanych awarii na drodze. Oprócz tego nasze busy posiadają wiele ważnych usprawnień i udogodnień, które znacząco wpływają na jakość podróży. W pojazdach znajduje się klimatyzacja, która pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podczas upalnych dni oraz ogrzewanie, które zapewni komfort w dni mroźne. Wszystkie busy zostały także wyposażone w bardzo wygodne, miękkie i dobrze wyprofilowane fotele z możliwością regulacji, które zapewniają komfort przez cały czas trwania podróży.