Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nowa flota pojazdów:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Prima Bus szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Prima Bus
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Belgia Holandia serwis

BHS Busy Polska Belgia

Przewóz osób z Polski do Belgii

Nasza firma zapewnia swoim klientom tylko najlepsze, kompleksowe usługi przewozu osób busami do Belgii. W powyższej branży działamy już na tyle długo, by móc zaproponować swoim pasażerom transport najwyższej jakości, co potwierdzają ich pozytywne opinie.

Jakie usługi świadczymy?

Proponujemy naszym pasażerom sprawne i szybkie przewozy do Belgii, zarówno osób, jak i bagażu. Posiadamy duże doświadczenie, jesteśmy rzetelni i działamy sprawnie, co sprawia, że nasze usługi są praktycznie bezkonkurencyjne. Dodatkowo zapewniamy najkorzystniejsze, wyjątkowo niskie ceny i wygodę podczas podróży. Nasze busy jeżdżą regularnie i zatrzymują się w największych miastach, dzięki czemu łatwo można rozpocząć podróż. Naszym klientom i ich bagażom oferujemy także ubezpieczenie podróżne, które ma zapewnić w pełni bezpieczną jazdę.

Busy do Belgii wysokiej jakości

Z dbałości o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów używane przez nas busy do Belgii to pojazdy wysokiej klasy,w pełni przystosowane do profesjonalnego przewozu międzynarodowego osób i bagażu. Nasze pojazdy wyposażone są w wiele udogodnień i nowoczesnych technologii, które pomagają zapewnić pasażerom jeszcze lepsze warunki podczas jazdy. Szczególnie warto tu podkreślić niezwykle komfortowe fotele z możliwością regulacji,które sprawiają że podróż jest wygodna i mija sprawnie. Dla jeszcze lepszego komfortu busy zostały wyposażone w klimatyzację, która pomaga regulować temperaturę w busie, zwłaszcza w upalne dni. Dodatkowo pojazdy sprawdzane są pod kątem technicznym, co pozwala uniknąć awarii na drodze. 

Wykwalifikowani pracownicy

Nasza firma składa się tylko z rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników. Kierowcy, którzy prowadzą nasze busy to osoby zaangażowane w swoją pracę i wykonujące ją z z radością. Każdy kierowca posiada wszelkie potrzebne kwalifikacje do międzynarodowego przewozu osób oraz duże doświadczenie w wykonywanej przez siebie pracy. Kierowcy prowadzą samochody bezpiecznie i płynnie w trosce o bezpieczeństwo i komfort pasażerów podczas podróży.

bus do Belgii