Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nowa flota pojazdów:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Prima Bus szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Prima Bus
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Belgia Holandia serwis

Komfort i wygoda w naszych busach.

BHS


Busy do Holandii i Belgii

Niezrównany komfort BHS.

Nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na przewozy międzynarodowe i stara się zapewnić Państwu transport w jak najdogodniejszych warunkach. Dysponujemy nowymi autami Fiat Ducato z mocnym silnikiem 3.0 oraz 180 KM, a komfort zapewnia pasażerom wnętrze busa z układem siedzeń 2+2+2+3 wykonane na specjalne zamówienie. 

Ścianki busa są obite miękką tkaniną, wnętrze wyposażone w różne opcje podświetlenia, a sama przestrzeń pasażerska jest oddzielona od bagażowej solidną przegrodą, która zabezpiecza pasażerów przed nadmiernym hałasem czy nieprzyjemnymi zapachami z luku bagażowego.

Dodatkowe wyposażenie busów.

Busy z Holandii do Polski oraz busy z Polski do Holandii oferowane przez naszą firmę to doskonały wybór też z tego względu, że każdy nasz samochód wyposażony jest w gniazda 230V, które pozwalają podłączyć laptopa lub naładować telefon oraz w telewizor i filmy, dzięki którym podróż mija szybciej i w dość wesołej atmosferze. Oprócz tego oferujemy, w tych czasach niemal niezbędny, Internet LTE na terenie Polski. 

Obiad w cenie biletu do Holandii

W cenie biletu zawiera się również obiad na granicy polsko-niemieckiej w Kozackiej Chacie w Iłowej, w Zajeździe Chrobrego w Torzymiu i w kilku innych przygranicznych restauracjach, w których można zjeść tradycyjne polskie potrawy i w nieograniczony sposób korzystać z barów sałatkowych.