Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nasze busy do Holandii:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Busy Holandia szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Busy do Holandii
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Busy Belgia Holandia Tel +48 722 323 377

Busy do Holandii  - województwo świętokrzyskie

Bodzentyn, Busko Zdrój, Ćmielów, Działoszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Opatów, Osiek, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko, Starachowice, Staszów, Stąporków, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost


 Busy do Holandii

Wielu Polaków zdecydowało się na pracę za granicą. Nic dziwnego - zarobki na Zachodzie Europy nadal są o wiele lepsze niż w naszym kraju. Pomimo przebywania za granicą nasi rodacy chcą utrzymywać kontakty z rodziną, odwiedzać ojczyznę i wysyłać paczki najbliższym. Jak zrobić to szybko i bezpiecznie? Lot samolotem? Wiele osób boi się latać, a podróż z i na lotnisko potrafi trwać wiele długich godzin. A zatem jak najszybciej dostać się do Holandii?

Najlepszym wyborem jest podróż busem. Busy do Holandii jeżdżą z województwa świętokrzyskiego praktycznie codziennie. Rezerwacja biletów nie nastręcza żadnych problemów. Możemy ją zrobić przez telefon bądź internet. Bez konieczności wychodzenia z domu. Ogromną zaletą jest możliwość zamówienia busa pod wskazany adres. Również pod wskazanym adresem kończy się nasza podróż. To dobre rozwiązanie dla osób, które są pierwszy raz w Holandii i nie znają zbyt dobrze języków obcych.

Zabierz ze sobą swojego ulubieńca!!!

Transport do Holandii busem to możliwość zabrania ze sobą ukochanego psa czy kota. Dla naszego ulubieńca taka podróż jest o wiele mniej stresująca niż lot w luku samolotu.

Musimy pamiętać, żeby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty - paszport zwierzaka i aktualną książeczkę zdrowia.

Czy taka podróż jest bezpieczna?

Bez wątpienia tak. Wszystkie busy posiadają aktualne badania techniczne, są regularnie poddawane przeglądom. Kierowcy, którzy pracują na tej trasie mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, na trasach zagranicznych jak i krajowych. Wszyscy pasażerowie posiadają pełne ubezpieczenie od wszelkich zdarzeń losowych, jakie mogą nastąpić na trasie.