Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nowa flota pojazdów:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Prima Bus szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Prima Bus
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Belgia Holandia serwis

Promocje i rabaty BHS


Rabaty bus:

  • czwarty przejazd  50% rabatu,
  • czwarta paczka 50 % rabatu,
  • 15% rabat dla grup zorganizowanych (4+),
  • promocje ad hoc
  • karta stałego klienta

Promocje i rabaty są jednym z głównych czynników przyciągających uwagę klienta i pozwalających mu zaoszczędzić środki, które potem będzie mógł spożytkować na niezwykle ważne wydatki – rodzinne, związane z potrzebami dzieci, na przeciwdziałanie chorobom lub leczenie chorób, wspomagające bliskich lub te związane z realizacją marzeń. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma swoje potrzeby i bus do Holandii nie może zawsze kosztować tyle samo, zwłaszcza jeśli ktoś jest naszym stałym klientem i zawsze traktuje sprawę swojej rezerwacji odpowiedzialnie. W związku z tym, pouczeni doświadczeniem jeśli chodzi o przewozy osobowe oraz przewóz paczek do Holandii, zrezygnowaliśmy z całego skomplikowanego systemu rabatów i promocji i ustaliliśmy jeden korzystny program promocji dla wszystkich klientów. 

Każdy czwarty przejazd 50% rabatu

Opiera się on na tym, że każdy klient, który jedzie z nami czwarty raz otrzymuje 50% zniżki na bilet, tak iż każdy co czwarty przejazd do Holandii lub przejazd do Polski kosztuje jedynie około 200 zł/40£. 

Busy  nie muszą więc wiązać się zawsze z dużym wydatkiem, a jeśli ktoś decyduje się na transport do Holandii dosyć często, korzystając z usług firmy Prima Bus, jest w stanie zaoszczędzić dużo pieniędzy. Oczywiście 50%-owa zniżka na przewóz osób Holandia Polska nie wyczerpuje puli promocji, które oferujemy. 

Paczki i przesyłki

Zniżki obejmują również paczki do Holandii i w tym przypadku przewóz co czwartej paczki wiąże się z 50%-owym rabatem. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy, kto dłużej przebywa za granicą nie tylko tęskni za krajowymi lub domowymi smakołykami, ale również co jakiś czas ma do odebrania bardzo ważną rzecz od znajomych i rodziny lub chciałby przekazać bliskim w Polsce odzież, sprzęt elektroniczny, meble itd. 

W związku z tym firma Prima Bus oferuje Państwu nie tylko busy z Polski czy też paczki z Holandii do Polski ale również całą gamę innych usług, takich jak przewóz pralek, lodówek, mebli, materiałów budowlanych, sprzętu muzycznego – w bardzo korzystnych i objętych rabatami i promocjami cenach. 

Rabaty dla grup zorganizowanych

Co więcej, mając na uwadze przewóz większych grup do Holandii (4 lub więcej osób) oferujemy grupom znajomych, całym rodzinom lub kolegom z pracy rabat na busy do Anglii w wysokości 15% od kwoty 400 zł/80£. 

Jadąc w grupie każdy z klientów oszczędza więc na bilecie 60 zł, a przy założeniu, że w drogę rusza cała 7-osobowa grupa, taki rabat pozwala zaoszczędzić 420 zł. 

Podobne – ustalane już indywidualnie – rabaty dotyczą przewozu rzeczy, sprzętu elektronicznego i motoryzacyjnego, materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia domu itd. 


Promocje ad hoc

Oprócz tych rabatów i promocji, w okresach kiedy mamy do czynienia z mniejszym zainteresowaniem usługą busy do Polski czy też transport z Polski do Holandii, oferujemy Państwu spontaniczne, zamieszczane zazwyczaj na facebook-owym profilu firmy Prima Bus, promocje w postaci biletów za 200 zł, a nawet za 150zł. 

Takie akcje są rzadkie, bo odbywają się do 5 razy w roku, jednak obserwując nas profil na Facebook-u można na nie natrafić i zamówić wyjątkowo tani przewóz do Holandii. 

Po okazaniu kierowcy karty stałego klienta zyskujecie Państwo niższe ceny przejazdów. Do skorzystania z 50%-owego rabatu uprawnia karta stałego klienta z otrzymanymi od naszych kierowców trzema naklejkami w miejscu białych, pustych pól.