Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nasze busy do Holandii:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Busy Holandia szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Busy do Holandii
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Busy Belgia Holandia Tel +48 722 323 377

Busy do Holandii  - województwo podkarpackie

Baranów Sandomierski, Błażowa, Brzozów, Dębica, Dukla, Dynów, Głogów Małopolski, Iwonicz Zdrój, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Narol, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Oleszyce, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rymanów, Rzeszów, Sieniawa, Sanok, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Tyczyn, Ulanów, Ustrzyki Dolne, Zagórz


Busy Polska - Holandia

Wielu rodaków zamieszkujących województwo podkarpackie zdecydowało się na emigrację. Nic dziwnego, zarobki na Zachodzie są o wiele wyższe niż w naszym kraju. Pomimo tego, emigranci chcą utrzymać kontakt stały z najbliższymi, przesyłać im paczki czy korespondencję.

Jaki rodzaj transportu wybrać?

Pierwsza myśl to oczywiście lot samolotem, jednak wiele osób nie lubi tego rodzaju podroży. Bywa, że droga na lotnisko jest długa. 

Czy jest jakaś alternatywa? 

Najlepszym wyborem są busy do Holandii. Podróż busem to idealny wybór dla osób, które po raz pierwszy wybierają się za granicę, a na dodatek niezbyt sprawnie porozumiewają się w obcych językach. Pod same drzwi Wybierając ten środek transportu możemy zamówić busa pod wskazany adres. Pod wskazanym adresem kończy się nasza podróż. Dzięki temu nie musimy martwić się transportem z i na lotnisko.

Podróż z ukochanym pupilem . 

Wybierając się do Holandii busem możemy zabrać ze sobą swojego zwierzaka. Wystarczy, że weźmiemy ze sobą komplet niezbędnych dokumentów - aktualną książeczkę zdrowia oraz paszport naszego ulubieńca. Podsumowując transport do Holandii busem jest niezwykle bezpieczny i wygodny. 

Rezerwacja biletu nie sprawi nam najmniejszego kłopotu. Możemy to zrobić przez telefon bądź internet. Bez konieczności wychodzenia z domu. Wygodna podróż bez stresu W trakcie podróży jesteśmy bezpieczni. Busy są regularnie poddawane badaniom technicznym i przeglądom. 

Kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych. Wszyscy pasażerowie są w pełni ubezpieczeni od następstw zdarzeń losowych jakie mogą nastąpić w trakcie całej podróży.


Belgia Holandia Bus Serwis