Busy Polska -  Holandia -Belgia

Przewozy do Holandii od 260 zł / os. oraz wyjątkowe promocje.
Bezpieczna podróż do Holandii i Belgii
Nowa flota pojazdów:
- niskie ryzyko awarii,
- ogrzewanie postojowe,
- klimatyzacja,
- regulowane fotele,
- WiFi, TV, 230V
- koce, poduszki

Z kartą stałego klienta Prima Bus szósty przejazd             GRATIS !!!

Promocje Prima Bus
                        Najlepsze busy z Polski do Holandii i Belgii

bhs.pl

Belgia Holandia serwis

BHS

Belgia Holandia busy


Zasady obowiązujące w  busach BHS.

Belgia Holandia Bus Serwis

Ponieważ zależy nam na tym, aby przewozy z Polski do Holandii mijały w jak najlepszej atmosferze, w busach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu. Co więcej, mając na względzie własną reputację oraz zadowolenie klientów jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi związane z funkcjonowaniem firmy oraz zachowaniem kierowców. 

Jaki jest czas podróży do Holandii?

Wychodzimy z założenia, że przewozy Polska-Holandia, ze względu na dość długi okres podróży, sięgający niejednokrotnie 20 godzin, muszą mijać w przyjemnej atmosferze i stąd nie unikamy działań monitorujących przebieg podróży. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasi klienci mają różne potrzeby i możliwości i z tego też względu nasze biuro jest czynne całą dobę przez wszystkie dni tygodnia. Busy z Belgii i Holandii do Polski można rezerwować 24/7 bez obawy o to, że spotkacie się Państwo z brakiem zainteresowania z naszej strony. Każdy klient i jego sprawy wymagają uwagi. Jesteśmy właśnie od tego aby Państwu służyć pomocą, nigdy nie zostawiać klientów w potrzebie i brać na siebie odpowiedzialność z trudne sytuacje.

Bezpieczeństwo i komfort

Belgia Holandia Serwis -  przewozy.

Busy do Holandii

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, busy do Belgii i Holandii  są zawsze prowadzone przez dwóch wykwalifikowanych kierowców z aktualnymi badaniami psychotechnicznymi, z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie i nierzadko z kilkoma kategoriami prawa jazdy.  Postoje odbywają się z reguły w ustalonych punktach trasy, jednak na specjalne życzenie klienta kierowcy mają obowiązek zatrzymać się w możliwie najszybszym czasie.


Bus do Belgii

BHS  organizując przewozy Polska Belgia - Holandia  w całej swojej historii nie miała jeszcze przypadku klienta, który by nie dotarł na miejsce przeznaczenia. Po pierwsze nie oferujemy miejsc, których nie mamy, a po drugie w sytuacjach, w których nie możemy komuś zapewnić transportu z przyczyn niezależnych od nas, współpracujemy z kilkoma firmami, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku przewozów, dysponują większą ilością busów i oferują podobne warunki i standard przejazdów, co my.

Po kilku letniej współpracy z ich strony nie spotkaliśmy się do tej pory ze złym traktowaniem pasażera i nigdy jeszcze nie otrzymaliśmy negatywnych informacji zwrotnych od naszych stałych klientów. 

Nasz klient w busie

Szanując klientów kładziemy też duży nacisk na dotrzymywanie słowa. Prowadzenie firmy, której inni powierzają swoje życie i zdrowie, to duża odpowiedzialność i stąd też zawsze staramy się dbać o naszych pasażerów i zawsze dotrzymywać danego słowa. Tego samego wymagamy od klientów i zawsze prosimy ich o to, aby informowali nas o braku możliwości odbycia przejazdu odpowiednio wcześnie, najpóźniej dzień przez wyjazdem. Staramy się być odpowiedzialni i tego samego oczekujemy od klientów.